Acarkent Motorlu Kurye, Moto Kurye,https://getirkurye.com/acarkent-motorlu-kurye

Acarkent Motorlu Kurye

ACARKENT MOTORLU KURYE İŞE BAŞLAMIŞ BULUNUYOR

Beykoz ilçesi ne bağlı olan bu Acarkent sitesi çok büyük bir alana hakimdir. Ormanın içinde lüks bir sitedir. Bu site Kavacık ie Çavuşbaşı arasında kalan bir bir bölgeden Ormanın içinden kalmaktadır. Genel olarak yüksek derecede zengin kısmın ve elit takımın oturduğu bir bölgedir. Burada kalanların çoğu televizyonlardan izlediğimiz insanlardan oluşmaktadır. Ya sanatçı, ya gazeteci, ya futbolcu yada dini kanaat önderlerinden olan kişiler burayı oturmak için tercih etmişlerdir. Burada Moto Kurye hizmeti veriyoruz

ACARKENT KURYE SERVİSİ İLE GÜZEL GÜNLER

Acarkent bölgesine iki yerden gidiş vardır. Birincisi Kavacık Çavuşbaşı yolundan. İkincisi Beykoz Riva Polenezköy yolundan. Moto Kurye çalışmaalrımız burada yıllardan beridir devam etmekte olup yüksek derecede hızlı ve kaliteli bir hizmet verilmektedir. Bu bölgedeki hizmetimiz genellikle acil kurye ve Express Kurye hizmetidir. Çünkü burada yaşayanların işleri ve güçleri genellikle çok acil olduğu için acil kurye hizmetinden yararlanmak istiyorlar. Genel olarak yurt dışına çıktıkları içinse pasaport ve vize işleri olmaktadır. Buradan alınan pasaportlar vizeciye getirilip vize işlemi bittikten sonra ise tekrardan geri getirilmektedir.

Bu bölgeye nasıl giderim diyede bir sorunuz varsa Kavacık bölgesini bilenler için kolay bir gidişi vardır. Fakat Acarkent uzun ve gebiş bir alana sahip olduğu için bir sürü kapısı vardır. A kapısından giriş yapmak isteyenler Kavacık Beykoz yeni otobanını kullanarak Polenezköy sapağından, tünele gelmeden önceki son sapaktan sağa sapınca hemen iki yüz metre sonra yokuşu çıkınca sağdaki ışıklardaki giriş A kapısı girişidir. Buranın yaklaşık olarak on dan fazla girişi mevcuttur. Diğer kapılardan girmek isteyneler ise Kavacık Çavuşbaşı istikametine giderken solda Acarkent sapağı bulunmaktadır. Buradan sola girerek yaklaşık beş kilo metre sonra sol tarafta kapılar başlamaktadır. D kapısı, E kapısı bu tarafta bulunmaktadır.

Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com
Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com