Acil Kurye, Motorlu Kurye,Getirkurye.com,https://getirkurye.com/

ACİL KURYE ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

Acil Kurye Hizmetleri, Acil Kurye Hizmetimiz elit ve devamlı çalışan müşterilerimize mahsustur. Gün içinde İstanbul içinde bir semtten biir semte özel acil gönderilerinize en hızlı kuryemizi müşterimize yolluyoruz. Özel müşterilerimizin çok acil işleri çıktığı zaman sadece bu iş için görevli kuryelerimiz mevcuttur. Bu kuryelerimiz diğer kkuryelerden farklı olarak daha tecrübeli ve daha hızlı olmasına rağmen dahada dikkatli olan moto kuryelerimizdir. Ayrıca bu kuryelerimizin motosikleti diğer kuryelerimizkinden daha büyük ve hız bakımındanda daha hızlı ve seridir. Dolaysıyla istenilen yere daha az zamanda gidebilmektedir.

ACİL KURYE ZAMAN VE ALANLARIMIZ

Acil Moto Kurye zamanları gün içinde mesai saatleri içersinde geçerli olmaktadır. Bölge farklılığı gözetmeksizin İstanbul içi ve şehiriçi tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Ayrıca uzak bölge içinde çalışmalarımız mevcuttur. Acil çalışmak aslında her müşterinin istediği bir sistemdir. Fakat acil çalışmak bazı riskleride beraberinde getirmektedir. Bizler acil çalıştığımız zaman zaten siresli olan yapımız dahada çekilmez bir hal almaya başlar. Zaten İstanbul trafiğinin bu hali insanı strese sokmaya yetmektedir.

ACİL MOTORLU KURYE HİZMETİMİZ DEVAM 

Aslında çoğu müşterimiz bizden acil olmamızı ister. Herkes malzemesinin erken verilmesini ister. Tabikide erken verebilriz. Bu çalışma sisteminin özel sistemin tabikide fiyatıda özeldir. Acil Kurye hizmetimiz normal kurye hizmetinden iki kat daha pahallıdır ve verilen tahahhüt edilen vakit içerisinde teslim edilir.

Acil Kurye, Motorlu Kurye,Getirkurye.com,https://getirkurye.com/

Acil Kurye, Motorlu Kurye, Getirkurye.com,https://getirkurye.com