«

»

Kas 10

ACİL KURYE

ACİL KURYE

Acil Kurye Hizmetleri, Acil Kurye Hizmetimiz elit ve devamlı çalışan müşterilerimize mahsustur. Gün içinde İstanbul içinde bir semtten biir semte özel acil gönderilerinize en hızlı kuryemizi müşterimize yolluyoruz. Özel müşterilerimizin çok acil işleri çıktığı zaman sadece bu iş için görevli kuryelerimiz mevcuttur. Bu kuryelerimiz diğer kkuryelerden farklı olarak daha tecrübeli ve daha hızlı olmasına rağmen dahada dikkatli olan moto kuryelerimizdir. Ayrıca bu kuryelerimizin motosikleti diğer kuryelerimizkinden daha büyük ve hız bakımındanda daha hızlı ve seridir. Dolaysıyla istenilen yere daha az zamanda gidebilmektedir.

Acil Kurye Çalışma Zamanları Ve Alanları

Acil Kurye zamanları gün içinde mesai saatleri içersinde geçerli olmaktadır. Bölge farklılığı gözetmeksizin İstanbul içi ve şehiriçi tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Ayrıca uzak bölge içinde çalışmalarımız mevcuttur. Acil çalışmak aslında her müşterinin istediği bir sistemdir. Fakat acil çalışmak bazı riskleride beraberinde getirmektedir. Bizler acil çalıştığımız zaman zaten siresli olan yapımız dahada çekilmez bir hal almaya başlar. Zaten İstanbul trafiğinin bu hali insanı strese sokmaya yetmektedir.

ACİL MOTORLU KURYE

Aslında çoğu müşterimiz bizden acil olmamızı ister. Herkes malzemesinin erken verilmesini ister. Tabikide erken verebilriz. Bu çalışma sisteminin özel sistemin tabikide fiyatıda özeldir. Acil Kurye hizmetimiz normal kurye hizmetinden iki kat daha pahallıdır ve verilen tahahüt edilen vakit içersinde teslim edilir.

 

ACİL KURYE-GETİR KURYE SERVİSİ, https://getirkurye.com

ACİL KURYE-GETİR KURYE SERVİSİ, https://getirkurye.com

GETİR KURYE, https://getirkurye.com

GETİR KURYE, https://getirkurye.com, MOTORLU KURYE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>