«

»

Kas 10

ACİL KURYE

ACİL MOTO KURYE

Getir Acil Kurye Hizmetleri, Acil Kurye Hizmetimiz elit ve devamlı çalışan müşterilerimize mahsustur. Gün içinde İstanbul içinde bir semtten biir semte özel acil gönderilerinize en hızlı kuryemizi müşterimize yolluyoruz. Özel müşterilerimizin çok acil işleri çıktığı zaman sadece bu iş için görevli kuryelerimiz mevcuttur. Bu kuryelerimiz diğer kkuryelerden farklı olarak daha tecrübeli ve daha hızlı olmasına rağmen dahada dikkatli olan moto kuryelerimizdir. Ayrıca bu kuryelerimizin motosikleti diğer kuryelerimizkinden daha büyük ve hız bakımındanda daha hızlı ve seridir. Dolaysıyla istenilen yere daha az zamanda gidebilmektedir.

Acil Kurye Çalışma Zamanları Ve Alanları

Acil Kurye zamanları gün içinde mesai saatleri içersinde geçerli olmaktadır. Bölge farklılığı gözetmeksizin İstanbul içi ve şehiriçi tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Ayrıca uzak bölge içinde çalışmalarımız mevcuttur.

GETİR MOTOR KURYE

GETİR MOTO KURYE, MOTORLU KURYE HİZMETLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>