Beşiktaş Motorlu Kurye, Motorlu Kurye,https://getirkurye.com/besiktas-motorlu-kurye

Beşiktaş Motorlu Kurye

BEŞİKTAŞ MOTORLU KURYE

Beşiktaş ilçesi tarihi ve eski ilçelerden biri olmakla beraber İstanbul da merkez diye tabir edilen merkezi yerlerden bir tanesi hatta en başlarından biridir. Buradaki bütün semtler ve mahalleleler tabiri caizze gerçekten ünlü ve tanınmış yerlerdir. Mesala, Etiler. Tanımayan bilmeyen duymayan kimse yoktur. Mesala Bebek. Gene bilmeyen yoktur. Ulus, Ortaköy, Dikilitaş, Fulya, Balmumcu gibi semtler hep bu bölge içinde yer almaktadır. Dolaysıyla çok bilinen bildik yerlerden biridir. Genellikle burada oturan yerlilerden çok dışardan gelen çalışan kesim yoğunluktadır. Çok kalabalık ilçelerden bi tanesidir.

Özellikle trafik yoğunluğu olarak cidden ölüm derecesinde can sıkıcı bir trafiğe sahiptir. Özellikle Barbaros Bulvarı, Ortaköy e giden Çırağan Caddesi, Ortaköy, Muallim Naci Caddesi, Beşiktaş stadına giden Dolmabahçe Caddesi ve Stadın üst tarafından oluşan trafik. Eminönü nden gelen trafik. Eiler Nisbetiye Caddesi, Levent e kadar uzana  Büyükdere caddesi hep yoğun trafiğe sahiptir.

BEŞİKTAŞ MOTORLU KURYE SINIRLARI

Buradaki sınırlarmız tüm Beşiktaş ilçesine kaplamakla beraber, Beşiktaş ilçesinden de aldığımız paket ve evraklarıda diğer ilçelere teslim edebiliyoruz. Beşiktaş ilçesinde hizmet vermek biraz zor olsadabaşarılı bir şekilde yerine getirmeye gayret ediyoruz. Buradaki ofisimiz Beşiktaş Dikilitaş semtinde Emirhan Caddesinde bulunmaktadır. Beşiktaş ilçesi sınırları, 4 Levent Konaklar mahallesinden Maslak sınırlarında bulunan İTÜ sınırlarına lkadar uzanır. Yani Maslak Opet petrol ün karşı taraflarına kadar uzanır. Buradaki Harp Akademilerinide içine almaktadır. Bu taraftan ve sahilde Sarıyer İlçesine sınırdır.

Diğer tarafftan sahilden İkinci köprünün alt tarafında Hisar sınırına kadar uzanır ve sahilden Kabataş sınırlarına kadar Beşiktaş stadınıda ve Dolmabahçe sarayınıda içine alarak biter. Bu bölgede Beyoğlu ilçesine sınırdır. taraftan ve sahilde Sarıyer İlçesine sınırdır. Fulya, Dikilitaş Ayazma Deresi ve Otim tarafından da Şişli ilçesi ile sınırdır.

BEŞİKTAŞ KURYE HİZMET ALANLARIMIZ

Beşiktaş sınırları içersinde faaliyet gösteren alt hizmet alanlarımızda görev yapan firmalarımız şunlardır, Fulya Kurye, Beşiktaş Kurye, Yıldız Kurye, Dikilitaş Kurye, Acil Kurye, Ortaköy Kurye, Arnavutköy Kurye, Bebek Kurye, Kuruçeşme Kurye, Aşiyan Kurye, Hisar Kurye, Hisarüstü Kurye, Etiler Kurye, Ulus Kurye, Levent Kurye, 4. Levent Kurye, Balmumcu Kurye ve Beşiktaş Hızlı Kurye Hizmetlerimizdir.

Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com
Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com