«

»

Eki 12

BURSA KURYE

BURSA MOTO KURYE

Bursa Kurye Motorlu Kurye Hizmetleri

Getir Kurye ile artık  İstanbul – Bursa Kurye, Bursa – İstanbul Kurye hizmetimiz başlamıştır. Çağrı : 0532 152 43 00

Bursa, Marmara bölgesinde Büyük bir ilimizdir. Bursa Büyükşehir Belediyesidir. Türkiyenin en önde gelen ilk beş şehrinden bitanesidir. Bursa Merkez ve İznik Bölgesi ile tekstil ve Zeytini ile meşhurdur. Bursa nın en önemli İlçelerinden bitanesi İznik tir.

Bursa, tarihi ve çok eski bir geçmişe dayanan ilimizidir. Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik etmiştir. Osmanlı İmparatorluğunun yeşerdiği yerlerden bitanesidir. Bursada çok tarihi eser ve tarihi yerler vardır. Bursa çok büyük bir şehirdir. Bursanın merkezinde Bursa Uludağ vardır. Kış aylarında kayak ve turizm merkezidir. Ayrıca Bursaspor Klübü ilk defa süper ligde şampiyon olmuştur.  Tebrik ederiz

Bursa Kurye İle Uludağ Keyfi

Bursa Kurye Bursa bölgesinin ve çevre şehir  ve ilçelerin  kurye ve kargo ihtiyacını karşılamak için İstanbul Moto Kurye tarafından kurulmuştur. Yaklaşık beş dört yıldır  çalışmalarına devam etmektedir. ellinin üstünde müşteri pörtföyü ile uzun vadede çalışmalar yürütmektedir.

Getir Kurye olarak bizler bundan böyle Bursa ya hizmet vermekle gurur duyuyoruz. Bizler hizmetimizi sizler için yapmaktayız. Bursa  Kurye çalışmalarımız acil ve normal kurye olarak devam etmektedir. Bursa Kurye  arabalı kurye hizmetimizde mevcuttur. 

Bursa Kurye çalışma alanlarımız şunlardır, Moto Kurye olarak Bursa Kurye,Balıkesir Kurye, İzmit Kurye, Kocaeli Kurye, Körfez Kurye, Sakarya Kurye, Adapazarı Kurye, Sapanca Kurye, Acil Kurye, Mudanya Kurye, Hızlı Kurye, Düzce Kurye, Bolu Kurye, İznik Kurye olarak tüm Bursa ve çevre bölgesine  hizmet vermektedir.

Bursa Kurye

Çağrı Telefon :

(0532) 152 43 00
 0212 284 67 15

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>