«

»

May 17

EXPRES KURYE

EXPRES  MOTO KURYE

Expres Kurye, İstanbul ve Şehirlerarasındaki moto kurye çalışmalarımızda kullandığımız bir çalışma şeklidir. Acil işleri olan müşteri portföyüne hitap etmektedir. Birde güniçinde acil işleri olan başka müşterilerimizde olabilir. Onlarda bu Expres Kurye hizmetinden yararlanabilirler.

EKSPRESS KURYE İHTİYAÇ DUYULUR ?

Expres Kurye hizmeti demek Çok acil gönderileriniz olduğu zaman, çok kısa zaman aralıkları dahilinde yolladığınız ürünü verilen adrese götürmektir. Yani İstanbul veya herhangi bir şehirde bir yerden bir yere çok acil bir ihtiyaç duyulduğu vakit, Getir Kurye olarak bzi arıyorsunuz bizde en kısa zamanda sizin işinizi hallediyoruz.

EXPRES  KURYE ZAMANI

Getir Kurye Expres Moto Kurye gönderi saati semt ve bölgelere göre zaman olarak değişmektedir. Lütfen telefondan zaman bilgisi alınız. Gönderileriniz hangi bölgeden hangi bölgeye gittiği farklarından dolayı her bölgeyi buraya yazamıyoruz.

Expres Kurye Çağrı İçin 

Expres Moto Kurye ihtiyaçlarınız için lütfen bizi arayınız. Expres Kurye niz olduğu vakit lütfen bizdende fiyat alın ve bizi diğer firmaların verdiği fiyatlarla karşılaştırın. Karşılaştırdığınız firmaların fiyatlarının ortalama fiyatları aynıdır. Fakat bizim fiyatlarımız biraz daha düşük olabilir. Siz genede kazık yemeyin. Hem zamanda hemde fiyatta. Bizimle irtibata geçmek isteyen siz değerli müşterilerimiz bizi aşağıdaki sabit hattan veya cep numaramızdan yahutta verdiğimiz cep numarasının watsapp hattından bize ulaşabilrisiniz. Eğer isterseniz ise mail adresimize mail atarak gerekli bilgileri alabilrisiniz.

0212 284 67 15

getirmotokurye@gmail.com, 
getirkurye34@gmail.com
GETİR KURYE, https://getirkurye.com

GETİR KURYE, https://getirkurye.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>