«

»

May 17

EXPRES KURYE

EXPRES  MOTO KURYE

Expres Kurye, İstanbul ve Şehirlerarasındaki moto kurye çalışmalarımızda kullandığımız bir çalışma şeklidir. Acil işleri olan müşteri portföyüne hitap etmektedir. Birde güniçinde acil işleri olan başka müşterilerimizde olabilir. Onlarda bu Expres Kurye hizmetinden yararlanabilirler.

EKSPRESS KURYE İHTİYAÇ DUYULUR ?

Expres Kurye hizmeti demek Çok acil gönderileriniz olduğu zaman, çok kısa zaman aralıkları dahilinde yolladığınız ürünü verilen adrese götürmektir. Yani İstanbul veya herhangi bir şehirde bir yerden bir yere çok acil bir ihtiyaç duyulduğu vakit, Getir Kurye olarak bzi arıyorsunuz bizde en kısa zamanda sizin işinizi hallediyoruz.

EXPRES  KURYE ZAMANI

Getir Kurye Expres Moto Kurye gönderi saati semt ve bölgelere göre zaman olarak değişmektedir. Lütfen telefondan zaman bilgisi alınız. Gönderileriniz hangi bölgeden hangi bölgeye gittiği farklarından dolayı her bölgeyi buraya yazamıyoruz.

Expres Kurye Çağrı İçin 

0532 152 43 00

0212 284 67 15

GETİR MOTO KURYE

GETİR MOTO KURYE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>