«

»

Eyl 28

Getir Kurye Servisi

GETİR KURYE SERVİSİ

İstanbul içinde açılan Getir firması ile birlikte eve servis dönemi başlasa da bu işi biz motorlu kurye olarak yıllardan beri yapmaktayız. Müşterilerimizin özel istek ve ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara gece gündüz hizmet verip, onları zor duruma düşürmeden çalıştık.

1992 yıllardan beri hizmetlerimiz bu güne kadar devam etmiştir. Takibi şimdilerde gelişen yeni teknoloji hızına yetişmek gerçekten de çok zor görülmektedir. Çünkü bizler o zamanlar malzemeleri alıp teslim ediyor ve ücretimizi temin ediyorduk. Şimdilerde, internet, kredi kartları, uygulamalar, akıllı telefonlar ve diğer teknolojik yeni çıkan alet ve sistemler bu işimizi bozmuştur. Fakat bizlerde internet sitemizi açarak ve güçlendirerek zengin parası olanların yanında varlığımızı sürdürmeye çalışmaktayız. Ama ne olursa olsun geçmişte olduğu gibi şimdiki zamanımızda da düzen her zaman sistem zenginden yana olmuştur. Toplumu zengin etmek yerine toplum içinden bazı kişileri çıkartıp ta onları zengin etmiş ve onlar parsayı toplamışlardır.

GETİR KURYE

Geti,r Kurye olarak bu sistem içinde ayakta kalmak çok zor gözükse de bizler hem motorlu kurye işimize devam ediyoruz. Hemde müşterilerimizin acil ihtiyaçlarını karşılamak için belli bir ücret karşılığı bu malzemeleri temin edip teslim ediyoruz. Bu sistem özel bir sistem olduğu içinde fiyatlarımız biraz pahallı gözükmektedir. Hele gece olunca daha fazla oluyor.  Bu nedenle sitemizin üst kısmında görüldüğü üzere iki fiyat listesi tablosu yazdığımızı fark edebilirisiniz. Bunlardan bir tanesi normal motorlu kurye servisimizin fiyatlarıdır. Diğeri ise getir ile ilgili acil ihtiyaçlarınızı getirmek için olan fiyat listemizdir.

Saygılarımızala

Getir Kurye, getirkurye.com

GETİR MOTORLU KURYE, https://getirkurye.com

GETİR MOTORLU KURYE, https://getirkurye.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>