»

Nis 10

GETİR KURYE

GETİR KURYE

Motorlu Kurye hizmetimiz 7/24 hizmet vermektedir. Lütfen çekinmeden arayınız.0212 284 67 15 Özel olarak hizmet vermekteyiz.

Getir Motorlu, Arabalı, Yaya Ve Uçak Kargo Kurye Hizmetleri,İstanbul sınırları içersinde faaliyet gösteren getir kurye firması getir firmasıyla hiçbir alakası yoktur. Getir Kurye Moto Kurye sektöründe faaliyet göstermektedir. Her türlü kurye ve moto kurye iş ve evraklarınızı hangi ürün olursa olsun taşımaktadır. Getir Kurye çalışmalarında tüm ürünler için özen göstermektedir. Bizler İstanbul içinde ve Tüm Türkiye de hizmet göstermekteyiz. 

Getir Kurye ie beraberİstanbul içinde İstanbul Moto Kurye çalışmalarımız devam etmektedir. İstanbul içindeki hizmetlerimiz iki gruba ayrılmaktadır. Bunlardan birincisi Avrupa yakasında hizmet gösteren Avrupa Yakası Kurye hizmetimizdir. Bu hizmetimiz İstanbul un Avrupa yakasındaki ilçelerinde hizmet vermektedir. İkinci hizmetimiz ise, Anadolu Yakası Kurye Hizmetimizdir. Bu hizmetimiz ise İstanbul Anadolu bölgesinde ilçe ve semtlere hizmet vermektedir. İstanbul dışındaki hizmetimiz ise Getir Şehirlerarası Kurye hizmetimizdir. Ayrıca özel olarak Getir Acil Kurye, Getir Express Kurye, Getir Uçak Kargo Kurye, Getir Hızlı Kurye, Getir İlaç Kurye, Getir Diyet Yemeği Taşıma Kurye Hizmetlerinide vermekteyiz.

DİKKAT EDELİM !!!

Arkadaşlar Getir Kurye ile Getir firması arasında bir bağlantı yoktur. Lütfen arayıp rahatsız etmeyin. Getirin kendi sitesine bakınız. Biz gördüğünüz gibi Moto Kurye firmasıyız. Getir firması yiyecek falan eşya gibi maddeler taşıyan bakkal vari bir hizmettir. Bizler motorlu kurye firmasıyız. Ne olur dikkat ederseniz seviniriz.

GETİR KURYE FAALİYET ALANLARI 

Getir Kurye faaliyet alanları içinde tüm moto kurye ve motorlu kurye hizmetleri dahildir. Ayrıca ilaç ve ilaç kurye hizmetimiz mevcuttur. Diğer taraftan arabalı kurye hizmetimiz vardır. Getir Kurye istediğiniz tüm ürünleri getirmekle beraber sizin için kargo taşıma, evrak taşıma, motorlu kurye hizmeti, Uçak kargo hizmeti vermektedir. Şehiriçi ve Şehirlerarası kurye hizmeti vermektedir.

GETİR KURYE İLETİŞİM

Getir Kurye Getir firmasından farklı hizmet veren bir motorlu kurye firmasıdır. Sadece kurye hizmeti vermektedir. İstanbul içinde bütün ilçelere hizmetimiz mevcuttur. Acil Kurye ve Express Kurye hizmetimiz vardır. Getir Kurye ile diğer malzeme falan getiren bakkalcılık yapan mor motorlu firmayla alakamız yoktur. Biz Getir Kurye yiz onlar sadece Getir firmasıdır. Eğer bizim ile ilgili bir sorun ve görüşleriniz varsa aşağıdaki mail ve numaralardan bize ulaşabilrisiniz.

Şunuda belirtmekte fayda vardır. Gece yarısı yada belli bir zaman yada gün içinde, herhangi bir ürüne ihtiyacınız olduğu zaman bizi arayıp isteyebilrisiniz. Bunun için heö ürün ücretini fişi ile beraber tahsil ediyoruz, hemde belli bir ücret karşılığı tarifemize göre motorlu kurye hizmet bedeli alıyoruz.

Getir Kurye olarak 7/24 Telefonumuz 0212 284 67 15 açık olmaktadır.  Ayrıca mail için Email : getirkurye34@gmail.com

GETİR KURYE, https://getirkurye.com

GETİR KURYE, https://getirkurye.com, GETİR MOTO KURYE, ACİL KURYE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>