»

Nis 10

GETİR KURYE

GETİR KURYE

Getir Motorlu, Arabalı, Yaya Ve Uçak Kargo Kurye Hizmetleri,İstanbul sınırları içersinde faaliyet gösteren getir kurye firması getir firmasıyla hiçbir alakası yoktur. Getir Kurye Moto Kurye sektöründe faaliyet göstermektedir. Her türlü kurye ve moto kurye iş ve evraklarınızı hangi ürün olursa olsun taşımaktadır.

Getir Kurye bir İstanbul Moto Kurye firması kuruluşudur. Getir Kurye ile Getir firması arasında bir bağlantı yoktur. Lütfen arayıp rahatsız etmeyin. Getirin kendi sitesine bakınız. Biz gördüğünüz gibi Moto Kurye firmasıyız.

GETİR KURYE FAALİYET ALANLARI

Getir Kurye faaliyet alanları içinde tüm moto kurye ve motorlu kurye hizmetleri dahildir. Ayrıca ilaç ve ilaç kurye hizmetimiz mevcuttur. Diğer taraftan arabalı kurye hizmetimiz vardır. Getir Kurye istediğiniz tüm ürünleri getirmekle beraber sizin için kargo taşıma, evrak taşıma, motorlu kurye hizmeti, Uçak kargo hizmeti vermektedir. Şehiriçi ve Şehirlerarası kurye hizmeti vermektedir.

Getir Kurye İletişim

7/27 Telefonumuz  0532 152 43 00

Email : getirkurye34@gmail.com

 

Getir Kurye, Acil, Expres, Hızlı, Arabalı Kurye, Hizmetleri

Getir Moto Kurye, Getir Kurye, Acil Kurye, Expres Kurye, Hızlı Kurye, Arabalı Kurye, Hizmetleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>