Getir Motorlu Kurye Hakkımızda, https://getirkurye.com/hakkimizda/

Getir Motorlu Kurye Hizmetleri 

Getir Kurye Motorlu, Yaya, Arabalı Kurye Hizmetleri olarak İstanbul için faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız. Getir Kurye İstanbul haricinde Şehiriçi ve Şehirlerarası Moto Kurye çalışma faaliyetlerine başlamıştır. Çalışmalarımız 2015 yıkında başlamış olup, ilk başta İstanbul bölgesinde belirli semtlerde hizmete başlamıştır. Lakin her geçen gün faaliyet alanlarımıza yeni yeni bölgeler daha eklenmektedir. Bölgelerdeki faaliyetlerimiz arasında İl baştaki önceliğimiz Motorlu kurye hizmetidir. İstanbul içindeki tüm ilçeler dahil olmak üzere, ilçelerden ilçelere, semtlerden semtlere, mahallelerden mahallelere kurye servisi yapmaktayız. Ayrıca bu bölgelere acil ilaç serviside yapmaktayız.

Getir Motorlu Kurye Kuruluş Amaçları

Getir Kurye ne kadar servislerinden, hizmetlerinden diğer firmalara nazaran daha fazla ücret alıyorsada, ilk hedeflediğimiz nokta İnsanlara faydalı olmaktır. İnsanların zor durumlarında yardımlarına koşmak ve onlara elimizden geldiği kadar yardım etmektir. İlk başta Acil Kurye ye ihtiyacı olan çok acil durumdaki müşterilerimiz bizleri aradıkları zaman gece yarısıda olsa, zor durumdada olsak, müsait olmasakta o müşterimize yardım etmek bizim boynumuzun borcu olmuştur.

Getir Motorlu Kurye İle Yepyeni Umutlara

İnşallah sizinle beraber elele vererek, elimizden geldiği kadar sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak vazifemiz olacaktır. En zor günlerde bile yanınızda olmaya size söz veriyoruz. Allah’ın izniyle iyi gününüzde, dar günüzde hep yanınızda olacağız.

Getir Motorlu Kurye Hakkımızda, https://getirkurye.com/hakkimizda/

Getir Motorlu Kurye Hakkımızda, https://getirkurye.com/hakkimizda/