«

»

Nis 02

İSTANBUL MOTOR KURYE

İSTANBUL MOTOR KURYE

Emekçiler olarak çalıştığımız sektörden dolayı gurur duyuyorum. Her ne kadar son zamanlarda işler çok düşmesine rağmen hala ekmeğimizi bu sektörden kazanmaya devam ediyorum. Arkama baktığımda bu işe başladığın için pişmanmısın sorusuna hiç düşünmeden pişman değilim diyebiliyorum. Yaklaşık yirmi yıldan beridir ondan fazla motosikletim olmuştur. Belkide daha fazla olmuş olabilir. Ozamanlar Motosikleti bir aylık paranla alabiliyordun. Ve bukadarda vergisi yoktu. Malesef benzinde bu kadar pahallı değildi. Sonradan zorlaştırdılar. Ötv koydular, özel vergiler koydular, araba gibi senede iki tane vergi koydular, köprü parasını arabalarla aynı yaptılar. Ama hala bu mesleği bitiremediler. Bence Bu şehirde böyle trafik oldukça bu öeslek bitmez. Allah ın izniyle evam eder.

MOTOR KURYE

MOTOR KURYE

GÖRÜNMEYEN EMEKÇİLER

Bizler bu şehrin görünmeyen emekçi işçileriyiz. Görünmeyen kahramanalrız. Gece gündüz çalışıyoruz, her sektörde insanlara yardım ediyoruz. Her alanda faaliyet gösteriyoruz. İnsanların işlerini kolaylaştırıyoruz. Uzakta olanlara yardımcı oluyoruz. Hastalara ilaç getiriyoruz. Kredi kartı ve banka kartları dağıtıyoruz, yemek dağıtıyoruz, diyet yemek sektöründe hizmet veriyoruz, yani her alanda insanların yaynındayız. Ama insanlar malesef kör oldukları için hala bizim farkımızda değiiler. Bizi üzende bu işte.

GETİR MOTO KURYE

İSTANBUL MOTOR KURYE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>