İzmit Kurye

İZMİT KURYE HİZMETİMİZ BAŞLAMIŞTIR

İzmit Kurye, İstanbul İzmit Kurye ve İzmit İstanbul Kurye olarak hizmet vermektedir. İstanbul ilçelerinden en fazla yollanan şehir olan İzmit, Büyükşehir olarak gayet gelişmiş ve büyümüş. Özellikle Gebze İlçesi ne kadar da İstanbul a bağlı olduğu zannedilsede burası İzmit şehrine bağlıdır. Ve bu şehrin can damarlarından bi tanesidir. Çalışma hayatımız içinde yaklaşık her hafta iki üç defa Gebze ilçesi ve özellikle Gebze Organize Sanayi bölgesine gitmişizdir. Şu anda her gün gitmekteyiz. Aslında İzmit Kurye nin hedefi Gebze değilde İzmit Merkez, Körfez, Hereke, Derince, Dilovası ilçelerine hizmet vermektir. Bizde bu hizmeti İzmit merkez ve ilçelerini en az iki üç defa yapmak istiyoruz.

İZMİT MOTO KURYE ile beraber İzmit Kurye çok yakın bir zamanda İzmit bölgesine servis yapmaya başlamıştır. İzmit Şehri İstanbul’dan sonra Türkiye’nin en büyük şehirlerinden bitanesidir. İzmit Kurye olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasından İzmit merkeze ve İzmit ilçelerine moto kurye servisimiz başlamıştır. Çalışmalarımız arasında, İstanbul İzmit Kurye, İstanbul Gebze Kurye, İstanbul Gebze Organize Kurye, İstanbul Körfez Kurye, İstanbul Dilovası Kurye, İstanbul Diliskelesi Kurye, İstanbul Hereke Kurye, İstanbul Kandıra Kurye, İstanbul Gölcük Kurye hizmetlerimiz mavcuttur. Aynı bölgelerden de İstanbul’a motorlu kurye hizmetimiz gene mevcuttur. İzmit Merkezden veya İzmit içinden İzmit ilçelerine moto kurye hizmetimiz yoktur. Yalnız İzmit bölgesinde olduğumuz zamanlar İzmit’ten aldığımız veya alacağımız İzmit işleri İstanbul yolu üzerinde ise yolladığınız gönderiyi teslim etme şansımız vardır.

İZMİT KURYE VE KOCAELİ KURYE İKİ KARDEŞ

İzmit bir Büyükşehir Belediyesidir. Sanayi ve sanayileşmede önde illerden bir tanesidir. İzmit bölgesinde birçok sanayi siteleri ve bölgeleri mevcuttur. İzmit içinde dahil olmak üzere İzmit’te birçok sanayi alanları mevcuttur. En büyük kar eden kuruluşlardan bir tanesi Tüpraş İzmit bölgesindedir. İzmit bölgesinde Dilovası tarafındada sanai fabrikalar mevcuttur. Tem otoyolu ve Çvre yolu ikiside İzmit içinden geçmektedir.  İzmit bölgesi içinde bir kayak merkezi ve fuar alanı bulunmaktadır. Kayak merkezinin adı Kartepe’dir. Hemen İzmit Şehrinin içinden gidilmektedir. İzmit şehrinin diğer bir adı da Kocaeli dir. Aslında Kocaeli İzmit bölgesinin bir kısmıdır. Genel adı değildir. Ama eskiler öyle bilmektedirler.

Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com
Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com