«

»

Ara 13

İZMİT KURYE

İZMİT MOTO KURYE HİZMETLERİ

İzmit Kurye çok yakın bir zamanda İzmit bölgesine servis yapmaya başlamıştır. İzmit Şehri İstanbul’dan sonra Türkiye’nin en büyük şehirlerinden bitanesidir. İzmit Kurye olarak İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasından İzmit merkeze ve İzmit ilçelerine moto kurye servisimiz başlamıştır. Çalışmalarımız arasında, İstanbul İzmit Kurye, İstanbul Gebze Kurye, İstanbul Gebze Organize Kurye, İstanbul Körfez Kurye, İstanbul Dilovası Kurye, İstanbul Diliskelesi Kurye, İstanbul Hereke Kurye, İstanbul Kandıra Kurye, İstanbul Gölcük Kurye hizmetlerimiz mavcuttur. Aynı bölgelerden de İstanbul’a motorlu kurye hizmetimiz gene mevcuttur. İzmit Merkezden veya İzmit içinden İzmit ilçelerine moto kurye hizmetimiz yoktur. Yalnız İzmit bölgesinde olduğumuz zamanlar İzmit’ten aldığımız veya alacağımız İzmit işleri İstanbul yolu üzerinde ise yolladığınız gönderiyi teslim etme şansımız vardır.

İZMİT BÖLGESİ

İzmit bir Büyükşehir Belediyesidir. Sanayi ve sanayileşmede önde illerden bitanesidir. İzmit bölgesinde birçok sanayi siteleri ve bölgeleri mevcuttur. İzmit içinde dahil olmak üzere İzmit’te birçok sanayi alanları mevcuttur. En büyük kar eden kuruluşlardan bitanesi Tüpraş İzmit bölgesindedir. İzmit bölgesinde Dilovası tarafındada sanai fabrikalar mevcuttur. Tem otoyolu ve Çvre yolu ikiside İzmit içinden geçmektedir.  İzmit bölgesi içinde bir kayak merkezi ve fuar alanı bulunmaktadır. Kayak merkezinin adı Kartepe’dir. Hemen İzmit Şehrinin içinden gidilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>