İzmit Motorlu Kurye, Motorlu Kurye,https://getirkurye.com/izmit-motorlu-kurye

İzmit Motorlu Kurye

İzmit Motorlu Kurye İstanbul’dan İzmit’e Kurye

İzmit Motorlu Kurye Hizmetleri Moto Kurye piyasasında faaliyet göstermeye başladığından beridir, var olan bir hizmetimizdir. Çalışamalarımız hem güzel ve hemde eğlenceli olarak sürmektedir. İşimizi severek yapmaktayız. İşini mesleğini severek yapan insanların çoğu başarı kazanmıştır diyor, yapılan anketlerde çalışmalarda. Evet işimizi seviyoruz, motosiklete binmeyi seviyoruz. Hem eğleniyoruz hemde zevkle işimizi yaparak para kazanıyoruz.

İzmit Moto Kurye olarak bizler sadece İzmit’ ten İstanbul Şehrimizin herhangi bir bölgesine moto kurye işi yapmaktayız. Dikkat etmek gerekirse yani uzun yol olarak kurye hizmeti vermekteyiz. Nasıl yani diye soranları duyar gibiyim. Yani şu dur hizmetlerimiz uzun mesafeli hizmetlerdir.İzmit bölgesi içinden hangi ilçesinden çıkarsa çıksın farketmez saedece İstanbul istikametine doğru çıkan kurye ve kargoları alıyoruz. İzmit içersinde kısa mesafeli yada ilçeler arası mesafeli çalışmalarımız yoktur. İzmit ve çevre ilçelerinden çıkan özellikle başta İstanbul olmak üzere, İzmit İstanbul Kurye, İzmit Bursa Kurye, İzmit Ankara Kurye gibi diğer şehirleride kapsayack şekilde hizmet vermekteyiz.

Peki sadece İzmit’ten İstanbul’a doğrumu hizmet veriyorsunuz İstanbul’dan İzmit tarafına hizmetiniz yokmu diye soracak olan varsa da tabikide var. Hatta bu çalışmalarımızda İstanbul İzmit arası Kurye hizmetimiz daha fazla olmaktadır. Bunun sebebi ise zaten merkezimizin İstanbul da bulunmasıdır.

İzmit Kurye Hizmetimiz İzmit İstanbul Arası Çalışıyor

Evet İzmit Kurye hizmetimiz bu minval üzere devam etmektedir. Bizler uzun mesafe kuryesiyiz. Bu alanda çalışmaalrımız da daha tecrübeli elemanlar bulunmaktadır. Bu çalışma içersinde çalıştırdığımız kurye elemanları hem bu konuda tecrübeli, yaşça olgun ve bölgeyi bilen arkadaşlarımızdır. Aynı zamanda bu iş için yani uzun yol kuryeliği içinde İstanbul İçi Hizmetten daha başka olarak daha büyük cc li motorlara sahip araçalrımız mevcuttur. Yani kısaca İstanbul İzmit Kurye ve İzmit İstanbul Kurye hizmetimiz için kullandığımız motosikletler daha büyük ve daha hızlı ve dahada güvenli motosikletlerdir.

Aldığımız bir işi izmit acil kurye olarak bir saat içersinde hedefine ulaştırıyoruz. Normal Güniçi Kurye  olaraksa aldığımız işleride en geç saat altıya kadar adreslerine teslim ediyoruz. Eğer işinizi akşam saatlerinde vermiş iseniz. O saatte de karşı taraf açık sa bunu o gece acil olarak teslim ediyoruz. Fakat karşı taraf açık değilsede ertesi gün öğlene kadar adresinize teslim ediyoruz. Hizmetşerimiz bu şekilde devam etmektedir. Ayrıca yollayacağınız paket ağır ve hacim olarakta çok büyük bir hacme sahipse bu işinizide İzmit Araçlı Kurye hizmetimizle hallediyoruz. Kendi özel araçlarımızla gelip paketinizi alıp istediğiniz yere gene teslim ediyoruz. Fakat bunun için iki şeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Birincisi bu iş yani arabalı kurye işi için talep edilen fiyatlar özel şoförü ile beraber olduğu için normal kurye fiyatımızın dört katı fiyatı olmaktadır. İkincisi ise bu yolladığınız malzeme için özellikle araçlı kurye çağırmanız gerekmektedir. Yani önceden bize haber vermeniz bildirmeniz lazımdır.

Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com
Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com