Kağıthane Kurye, Motorlu Kurye,https://getirkurye.com/kagithane-motorlu-kurye

Kağıthane Motorlu Kurye

Kağıthane Motorlu Kurye Hizmet Alanlarımız

Kağıthane ilçesinde hizmet vermekteyiz. Buradaki tüm mahalle ve caddeleri çok iyi bilen kuryelerimiz mevcuttur. Hatta bir kaç kurye elemanımız burada bu bölgede oturmaktadır. Bundan dolayı en iyi bildiğimiz ilçelerden bir tanesidir Kağıthane. Bu bölge önceden beri kurye hizmet sınırları dışında gösterilmiştir. Çünkü ilk moto kurye firmaları açıldığı zaman bu bölgeler gelişmemiş, fazla gidilmeyen, dereleri ve Haliç bölgesinin çok fena koktuğu, geçilmez bir yer olduğundan fazla iş çıkmayan yerlerdendi. Eskiden hiç gelişmemişti. En son gelişen ilçelerden desek yeridir. Ki hala malesef binalar yapılmasına rağmen yollar dar ve berbat durumdadır. Kağıthane sokakaları çok dar ve küçüktür. Bu bölgede oturduk çok yıllarımız geçti buralarda.

Kağıthane Bölgesi Geçmişi İle İlgili 

Bizler bu bölgeye kurye hizmeti verirken tabiki doksanlı yılların ortalarından bahsediyorum, gelmek istemezdik. Buralara iş çıktığı zaman operatörümüze dert yanardık. Yani telsizin başında duran ve bizlere iş dağıtan o kişilerden bahsediyorum. Neden gitmek istemezdik? Çünkü berbat haldeydi, yollar bozuk, hatta yoktu, haliç berbat kokuyordu, buradan geçmek bile insanı tiksindiriyordu. Burnumuzu kapatarak geçerdik. Cendere yolu diye bilinen yol sağlı sollu yıkık binalar, evlerle doluydu, Cendere den Ayazağa bölgesine giden yol yarımdı. Bzı yerlerde daralıyor geçilmiyordu. Her taraf toprak ve rüzgardan toz duman oluyordu.

Günümüzde Kağıthane Bölgesi Ve Kağıthane İlçesi Moto Kurye Çalışmalarımız

Evet ozamanlar öyleydi. Belediye hiç çalışmıyordu. Kağıthane İlçesinin gelişimi son yıllarda olmuştur. Hatta son on yıl diyelim. Fakat bazı mahalleleri hala o eski halinde yerler vardır tabi. Fakat yeni bnalar yapıldı, avm ler yapıldı, siteler yapıldı ama malesef yollar yapılmadı. Her yerde olduğu gibi yollar genişlemedi aksine daraldı. Özellikle Cendere Ayazağa Caddesi yolu gerçektende daraldı. Avm ler yolları kapattı. Bu işte ne oldu anlayamadık. Bu cadde de trafik olmaya başladı. Yüz metrede bir trafik ışığı koymuşlar. Gelişti dedik ama sadece bir kıpırdanma oldu. Yollar hala berbat. Bir yağmurda her yer felç, İnşaatlar sıralı ve düzebli değil. Kentsel dönüşüm dediler ama mahalleler dahada berbat, düzensiz ve suretsiz oldu. Sokakalr daraldı. Artık sokakalrın iki taraflarınada arabalar parkediyor.

Kağıthane ilçesinde bu zorluklara rağmen hala hizmet vermeye devam ediyoruz. Buranında hala extra bölge olması kurye piyasasından bence kaldırılmamalıdır. Bu bölge şu anda çok kötü ve rezil durumdadır bana soracak olursanız. Bu bölgede hizmet veriyoruz. Yeni açılan yerlerden dolayı biraz işler oluyor. Hizmetlerimiz şu şekilde sıralanıyor. Kağıthane Uçak Karo, Kağıthane Kurye, Kağıthane Acil Kurye, Kağıthane Kiralık Kurye, Kağıthane Kiralık Şoför, Sanayi Mahallesi Kurye, Şirintepe Kurye, Seyrantepe Kurye, Çeliktepe Kurye, Emniyetevleri Kurye, Gültepe Kurye, Cendere Kurye, Çağlayan Kurye, Nurtepe Kurye, Alibeyköy Kurye hizmetleridir.

Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com
Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com