Levent Motorlu Kurye, İstanbul Kurye,https://getirkurye.com/levent-motorlu-kurye

Levent Motorlu Kurye

Levent Motorlu Kurye

İstanbul şehrimizin Avrupa yakasında bulunan bölgemiz tam merkez denilen yerde bulunmaktadır. İstanbu un en fazla trafik olan bölgesi Levent, Maslak, Zincirlikuyu bölgesi üçgeninde tam ortada bulunan bölgesidir. Bölgenin çevresinde yoğun olarak plazalar görmektesiniz. Özellikle Maslak semtinden başlayarak Zincirliku ve Şişli bölgesine kadar giden Büyükdere Caddesi üzerinde Levent semtinde bulunan kısmında yüksek miktarda plaza ve yüksek binalar görmeniz mümkündür. İşte bu bölgede Motorlu Kurye çalışmalrımız devam etmektedir. Aslında Levent bölgesi İstanbul içinde benim en çok sevdiğim bölgelerden bi tanesidir. Burada birçok avm, plaza, oteller ve yüksek binalar vardır. Bu plazalar yüzünden trafiğin her zamankinden daha fazla çok olması tabikide güzel bir şey değildir. Hatta hiç hoş değildir. Çünkü Büyükdere Caddesi üzerinde zaten yoğun trafik hakimken bu plaza ve avm lee girecek araçlar sağ şeridi tamamen kapatmaktalar. Bundan dolayıda daha fazla trafik olması kaçınılmaz olmaktadır. Ne yapalım bzi moto kuryeler için artık alıştık diyelim

Levent Kurye

Levent bölgesi kendi içindede bölgelere ayrılmaktadır. Zincirlikuyu dan Levent istikametine giden yol üzerinde Bp benzin istasyonundan yani Etiler sapağından sonra sağlı sollu Levent bölgesi başlar ve Sanayi Mahallesi ve Tem otoban Mahmutbey kavşağına kadar devam eden bölge Levent diye anılmaktadır. Hatta 4. Levent metro çıkışının diğer çıkışı yani Konaklar çıkışındaki askeriyeyide içine alacak şekilde buralar Levent diye anılmaktadır. Bu bölge arasında bölünmüş Levent semtleri içindede hizmet vermekte olan firmamızdır. Bu semtimizin içindeki semtlerdeki hizmetlerimiz şunlardır.

Levent İçindeki Hizmetlerimiz

Levent bölgesi dediğimiz gibi birçok küçük ana semtlere ayrılmıştır. Bunlar şöyle sıralanmaktadır, Levent çarşı bölgesi merkez olarak anılan çarşı ve Metro City alışveriş merkezinin bulunduğu bölge Levent tir.  Burda Levent Kurye hizmetimiz vardır. Daha sonra İç Levent diye anlandırılan Levent Caddesi olarak geçen bölgede İç Levent Kurye veya 3 Levent Kurye olarak hizmet verilmektedir. Daha sonra Sabancı Center olduğu blge ve Çeliktepe, Emniyet evleri ve Konaklar mahallesi olan bölge, hatta Sanayi Mahallesi girişi ve karşısı 4. Levent olarak geçmekte ve burada 4 Levent Kurye hizmetimiz mevcuttur.

Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com
Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com