Maslak Motorlu Kurye, İstanbul Kurye,https://getirkurye.com/maslak-motorlu-kurye

Maslak Motorlu Kurye

Maslak Motorlu Kurye

Maslak Motorlu Kurye Hizmetleri 2009 yılından beridir hayatın içinde var olmaya devam etmektedir. Firmamız çalışmaalrına 2009 yılında başlamış ve hızla büyüyerek büyük bir ivme yakalamıştır. Çalışma alanlarımız ilk başladığımız yıllarda bir iken şimdi onlarca alanda faaliyet göstermekteyiz. Bu alanların ilki ve en önemlisi Motorlu Kurye faaliyetimizdir. Bu alandaki başarımız diğer alanlarda da büyümemize neden olmuştur. Bunun nedeni Maslak bölgesinin yüksek mikradaki iş potansiyeline sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Çünkü burası İstanbul’un merkezi durumuna gelmiş bir iş merkezi haline gelmiştir. Bazı yönlerden çok eksileri olmasına rağmen potansiyel bakımdan çok artısı olan bir bölgedir burası.

Malesef eksileri olarak bu bölgede o kadar büyük plaza ve okadar büyük iş merkezleri olmasına rağmen yöneticiler aldığı paralara bakarak bina yönünden zenginleşen bu semtimiz malesef yol bakımından o kadar fakirleşmiştir. İstanbul’un göz bebeği olan burası malesef yol bakımından iflas etmiştir. Hatta ve hatta bazı büyük zengin plaza sahipleri bırakın yol vermeyi mevcut güzergahtaki yollara bile göz koymuş ve bu yollardan da kesinti yapmışlardır. Nresi diye soran varsayada iapat et diyen varsa gitsin baksın Maslak bölgesine. Ha resmiyette prosedürüne uymayan bir şey olmaz olabilir. Bunuda tabiki kasaları ile halletmişlerdir. Malum normal bir halkın aylarca bekleyen evrakları bu adamlar için saniye bile sürmeyecektir. Bir karar değişikliğine bakmaktadır bu işler.

Neyse mevzumuz başka. İşte bu kadar büyük merkezde yol ve çevre sokak yolları olarak sınıfta kalmış bir semtimiz burası. Sadece yol olsa iyi. Okadar binalar, olazalar, işmerkezleri ve sanayi siteleri olmasına rağmen malesef otopark meselesindde sıfır çekmiştir burası. Tabiki bu zengin yüneticiler için sorun yok onlar için kimseyi almadıkları sokmadıkları garajlarında yer var tabi. Ha Belediyeler içinde sorun yok onlar hem resmi hemde gayri resmi aldıkları paralarla bu işi çözmüşler. Ama gariban mütahitler yada bina yapan ev sahiplerinin tepesine çökerler en ufak bişey bulmak için. Buda işin iç yüzü tabiki.

Maslak Bölgesi Ve Sorunları

Tabiki yukarda saydığımız Maslak bölgesinin sorunları yazdınız daha ne sorunu diye sorabilrisiniz. Yada hep sorundan mı bahsedeceksiniz kardeşim iyi taraflarını neden anlatmıyorsunuz diye soracak olanlar varsa biz bu işin içindeyiz diyoruz ve çeken bilir diyoruz. Her gün defalarca buraya geldiğimizde o trafikten hemde tamamen kitlenmiş trafikten motosikletler bile geçemez olmuşken dahada susalımmmı diyoruz. Biz gördüklerimizi yazıyoruz.

Evet yol trafik ve otopark sorunundan sonra başka sorunlarda var. Mesala servis araçları sorunu. Servis araçları hem araç kullanmalarında hende araç parketmelerinde zaten başlı başına sorun. Zaten bitik olan trafiği bu servisçiler sabah ve akşam tamamen kilitlemektedirler. Olur olmaz yerlere park etmeleri cabası. Evet ne yapsınlar kardeşim parkedecek yer yok diyorlar gibi danki duyar gibiyim. O beni ilgilendirmez. Kendi işiniz için başkasını asla bekletemex. trafiği tıkayamazsınız. Bunun yeri belediyeye başvurursunuz tabi paranız varsa, onlardan yer istersiniz onlarda size gösterir. Tabiki gösterebilirlerse. Abilerinin zenginlerin bi cm toprağına dkunmadan.

Evet sorunlar bitmez burada. Sonraki sorunumuz Biz motorcuları yani moto kuryeleri hiç bir şoförün yani çok azı hariç kimsenin araçtan saymaması sorunu. Bizi insan yerine koymama sorunu, bizlere saygı göstermeme sorunu ve motosikletin hala bisiklet gibi bir araç olduğunu ve trafiğe bile çıkamayacak araç olduğunu sanan insanların çoğunlukta olduğu sorunu. Bütün bu sorunları hallettikten sonra buraya inşallah servis sağlıyoruz. Çalışıyoruz yani çalışmaya çalışıyoruz. Yapacak bişey yok kelle koltukta ekmnek parası.

Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com
Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com