Moto Kurye, Motorlu Kurye, Getirkurye.Com,

MOTO KURYE

İstanbul’da moto kuryeler bayagi hemde çok cogaldi. Çünkü her önüne gelen motor aldı. Her motor alan serseriler kurye işine başladı. Piyasa sahte işi bilmeyen ucuz kuryelere kaldı. Bunun sebebi ise gitgide artan is yogunlugu olsa gerek. Malesef bazı durumlardan dolayı işler hemen düşüyor. Her nekadar kurye piyasasında isler dusukte olsada herzamanve şuanda butun sektorlerin moto kuryeye ihtiyacı vardır. Her sektörün il başta aranan ve kullandığı bir meslek haline gelmistir. Moto kurye firmaları suan için çok sıkıntı çekmektedir. Çünkü çalışan kuryeler hemen iki gün çalışmadan işi bırakmatadırlar. Tecrübeli kuryeler aranan haline gelmiştir. Çoğu kuryede bölgeleri semtleri bilmemekte ve paketleri geç teslim etmektedir.

MOTORLU KURYE

Moto Kurye, Şehiriçi çalışmalarımızın yanında Şehirlerarası kurye çalışmalarımızda mevcuttur. Şehirdışı siparişlerinize lütfen bir saat önceden haber veriniz. Tüm şehirlerimize kurye servisimiz bulunmaktadır. Ayrıca Havalanı olan tüm illere İstanbul’dan uçak kargo servisimiz vardır.

MOTO KURYE HİZMETİ

Moto Kurye çalışmaları yaklaşık 90 lı yılların başlarına dayanmaktadır. Bu çalışmaları ilk akıl eden arkadaşlar iki üç arkadaştan olumaktaydı. Bu arkadaşlar şuanda çok zengin bir hale gelmiş insanlar olarak karşımıza çıkmışlardır. İstanbul da bu moto kurye işi çok tutmuş ve hiç bir kurye firmasının olmadığı zamanlarda bu firmalar pastanın en büyük payını hatta hepsini götürmüşlerdir. Önceden ne kadar ipsiz sapsız kişiler varsa hemen moto kurye işine başvuruyorlar ve bu işe giriyorlardı. Tabiki ozamanlar kimsede ne ehliyet vardı, nede motosiklet ile ilgili evraklar. Zamanla sektörde yeni firmalar katılmasıyla birlikte bu işler daha profesyonel hale gelmeye başlamıştır. Bu işler zamanla dahada büyüyerek milyon dolarlık bir sktör haline gelmiştir.

Allah bilir tabikide ilk önceleri bu sektörün sonu yok diyenler, bu işin ilerisi yok diyenler şimdi yanıldıklarını anlamışlardır. Çünkü bu İstanbul da bu trafik oldukça, bu yoğunluk oldukça malesef  diyeceğim ama biz kuryeler için hamdolsun demek gerekir, bu iş asla ölmez. Çünkü her geçen gün İstanbul trafiği dahada çekilmez bir hal almaya başlamıştır. Bu işinde en kuvvetli yanıda budur. Getir Moto Kurye de yoluna devam edecektir İnşaallah.

Getir Kurye, İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, www.getirkurye.com

Getir Kurye, İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, Kurye, getirkurye.com