Motor Kurye, İstanbul Kurye,https://getirkurye.com/motor-kurye

Motor Kurye

MOTOR KURYE HİZMETLERİ

Motor Kurye hizmetleri yaklaşık 1990 lı yıllarda ortaya çıkan bir hizmettir. İlk olarak İstanbul şehrinde ortaya çıkmış ve burada gelişmeye başlamıştır. İstanbul bölgesinde çalışmalar sadece kurye paket değil diğer evrak, dağıtım, broşür, hatta kargo evraklarını ve işlerinide kuryeler yapıyordu. İstanbul içi ne kadar zarf, dağıtım işi varsa bizler yapıyorduk. Ozamanlar firmaların kendi bünyesinde çalışacak elamanları yoktu. Kimse bu sektörü daha bilmiyordu. Bundan dolayı işler çok yoğun geçiyordu. Sbahtan akşama kadar hiç durmadan hizmet veriyorduk. Ozamnlar gazeteler, tv kanalalrı, dergiler ve bilimum reklam firmaları bütün işlerini bizimle yolluyorlardı. Tv knallarının haber, spor, dizi kasetlerini bizler getiriyorduk. Hatta acil yayına yetiştiriyorduk. Gazetelerin reklamlarını baskıya yetiştiriyorduk. Dergilerin baskılarını getiriyorduk. Biz onların işlerini alamıyorduk.

GÜNÜMÜZDE MOTOR KURYE

Zamanla kurye firmaları arttı. Birçok kişi bu işe girmeye başladı. N kadar vasıfsız eleman varsa, motor alan bu ieş daldı. Gazeteler kendilerine bünyesinde maaşlı elamanlar aldı, reklam firmaları ha keza öyle. Sonra kargo firmaları kuruldu ve bizim dağıtım işlerini elimizden almaya başladılar. Çünkü biz kuryeler daha fazla fiyata dağıtıyorduk. Sonra dağıtım firmaları kuruldu. Onlarda elimizdeki işleri aldılar. Daha sonra bir sürü kurye firması kuruldu ve böylece bu iş ayağa düşmeye başladı. Malesef i,şler düştü. Ve biz hala bu sektörde çalışmaya devam ediyoruz.

MOTOR KURYE SERVİSLERİMİZ

Aslında motor kuryeler hatayımıza gireli yaklaşık olarak 1990 lı yılların başlarında girmeye başlamışlardır. Bu zamandan sonra çevrede bir çok motorlu elemanlar bu açılan kurye firmalarına girmeye başlamış ve çalışmaya başlamışlardır.

Motor kullanan bu grup insanlar içinde bir sektör ve iş imkanı doğmuştur. Dolaysıyla bu insanlar boş boş gezeceklerine hem motosikletleriyle çalışıp hemde para kazanmaya başlamışlardır. Önceleri Motor Kurye işleri çok geniş bir alana sahipti. Kargo firmaları İstanbul içi çalışmaaları yapmıyorlardı. Yani İstanbul içine teslimatları yoktu. O zamana kadar bu kargo işlerinide kuryeler yaptığından çok yoğunulk vardı. Hatta ozamanlar moto kurye firmaları bir iki tane olduğundanda her kes bu firmalarda çalışıyordu. Daha sonraları insanlar bu sektör büyümesiyle daha fazla firmalar açmışlardır.

GETİR MOTORLU KURYE, ACİL KURYE, HIZLI KURYE, KURYE, https://getirkurye.com
GETİR MOTORLU KURYE, ACİL KURYE, HIZLI KURYE, KURYE, https://getirkurye.com