«

»

Nis 02

MOTORLU KURYE

MOTORLU KURYE

Bizler Motorlu Kurye olarak tüm İstanbul’u geziyoruz. Yirmi yıldan fazladır bu işi yapıyorum İstanbul’ da hala gitmediğm köy, görmediğim yer var. Şuana kadar neredeyse Evliya Çelebi gibi tüm İstanbul ‘u dolaştım. Gerçektende burası küçük bir dünya büyüklüğünde bir şehir. Bu şehirden küçük nice ülkeler varmış yeryüzünde. Evet gerçektende bu iş bana birçok geri görme ve tanıma imkanı verdi. Bu şehrin bir sürü köyü olduğunu farkettim. Hala yolu, suyu, elektiriği olmayan hele İstanbul’ da öğrendim. Altyapısı olmayan yerler gördüm. Gerçektende gelişmemiş, geliştirilmemiş yerler var bu şehirde. En uçtan en uca, Tuzla sınırlarından, Çatalca, Büyükçekmece sınırlarına kadar, iki deniz, haliç, boğazlar, iki kıta ve bir sürü semt ve mahalleler.

KURYEM - MOTO KURYEM - MOTO KURYE,  https://getirkurye.com

KURYEM-MOTO KURYEM-MOTO KURYE, https://getirkurye.com

HİZMET ALANLARIMIZ

İşte bu alanlarda iki kıta arasında motorlu kurye hizmeti veriyoruz. Hergün Asya ‘dan Avrupa ‘ya geçiyoruz. Birgün En uzak yerden un uç bölgeye paket taşıyoruz. En uçtan en uca. Evet İstanbul şehrinin bir ucundan diğer ucuna olan toplam mesafesi resmi rakamlara göre 270 km olarak açıklanmıştır. Birde aradaki trafik ve ve yoğunluğu hesaplarsanız bir çtan bir uca gitmek İstanbul ‘da bir gün sürüyor. İşte bu mesafeyi biz motorlu kuryeler sizin için saatlere indiriyoruz ve sizin için hizmet veriyoruz. Bilmediğimiz yerlere paket çıkınca dahada heyacanlanıyoruz. Görmediğimiz bir yer olduğu için üzülüyoruz ama gördüğümüzdede seviniyoruz.

 

İSTANBUL HIZLI KURYE, https://getirkurye.com

İSTANBUL HIZLI KURYE, https://getirkurye.com

GETİR MOTO KURYE

GETİR MOTO KURYE

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>