Şişli Motorlu Kurye, Motorlu Kurye, https://getirkurye.com/sisli-moto-kurye/

Şişli Moto Kurye

Şişli Moto Kurye

Şişli Kurye hizmetimiz çoğu ilçede olduğu gibi buradada hizmete başlamış bulunmaktadır. Acil Kurye Hizmeti ile  Güniçi Kurye hizmetimiz olarak iki kısımdan oluşan çalışmalarımız içinde, Şişli İlaç Kurye Hizmetimiz ve Şişli Uçak Kargo Kurye hizmetlerimizde sürmektedir. Şişli ilçesinde ayrıca ağır ve büyük oranda hacimli, motosikletlerimizin taşıyamayacağı büyük gönderilerinizde Şişli Araçlı Kurye Hizmetimiz ile taşımaktayız. Acil Kurye gönderileriniz uzak ilçelere ve yakın ilçelere göre değişmektedir. Hangi koşul altında olursa olsun gönderileriniz acil olarak tesim edilmektedir. Normal moto kurye işlerinzi ise Güniçi Kurye olarak gündüz aldığımız kurye evrak, paket ve malzemelerinizi mesai saatinden önce teslim ediyoruz.

Şişli İlçesi Bölgesi Ve Sınırları

Evet Şişli ilçemiz İstanbul un göbeğinde, trafiğin en yoğun yaşandığı bölgelerdendir. En büyük caddesi Büyükdere Caddesi, Halasgargazi Caddesi ve Abidei-Hürriyet Caddesidir. Çağlan tarafından, Okmeydanı tarafından ve bir kaç semtten Kağıthane İlçesi ile sınırdır. Harbiye, Osmanbey, Pangaltı, Taksim semtlerinden Beyoğlu ilçesi ile komşudur. Gene Meclisi Mebusan Caddesi, Kabataş, Fındıklı semtlerinden Beşiktaş ilçesi ile sınırdır. Ayrıca bir dönem Ayazağa Mahallesi de bu ilçeye bağlı olduğu zamanlar Eyüp ilçesine ve Sarıyer ilçesinede sınırları var idi. Ama şuan o sınır Ayazağa bölgesinin Sarıyer İlçesine bağlanmasından dolayı ortadan kalkmış bulunmaktadır. İlerde ne gsöterir onu ancak Allah bilir. Bu siyasal politik kavgalar neyi gösterecek göreceğiz.

Şişli Bölgesi Potansiyeli

Şişli İstanbul ilimizin potansiyel ilçelerinden bi tanesidir. Çok yoğun trafik akışı bı ilçeyi ve burada yaşayan insanları adeta pes ettirmektedir. İnsanlarımız bu bölgede yoğun iş alanları ve plazalardan dolayı bu bölgede çok iş potansiyeli olduğundan gündüzleri yoğun akım yapmaktadırlar. Özellikle, Mecidiyekçy, Esentepe, Zincirlikuyu ve Gayrettepe semtlerinde çok yüksek derecede yoğunluk oluşmakatdır. Burada ne yaparlarsa yapsınlar trafiği bir türlü azaltamadılar. Acaba azaltamadılarmı azaltmakmı istemiyorlar buda bir muamma. Şişli ilçesi merkezi kesimlerde genellikle gayri müslim Tc vatandaşları yaşamaktadır. Hatta Mecidiyeköy ve Feriköy tarafında gayri müslim mezarlıkları ve birçok mezhebe göre kilise ve havralar mevcuttur.

Bizde Moto kurye olarak kim yaşarsa yaşasın bu bölgeyide es geçmedik be burayada hizmetimizi götürdük. Buradaki hizmetimizde uzun vadede devam edecektir İnşallah. Hayırlı olsun diliyorum.

Şişli İlçesindeki Moto Kurye Çalışmalarımız

Şişli ilçesinin birçok semtinde ve mahallesinde olmak üzere başarılı çalışmalarımız mevcuttur. Bu çalışmalarımız şunlardır.

Nişantaşı Kurye, Teşvikiye Kurye, Valikonağı Kurye, Şişli Kurye, Bomonti Kurye, Okmeydanı Kurye, Kurtuluş Kurye, Osmanbey Kurye, Harbiye Kurye, Dolapdere Kurye, Pangaltı Kurye, Maçka Kurye, Ayazağa Kurye, Esentepe Kurye, Mecidiyeköy Kurye, Çağlayan Kurye, Perpa Kurye, Feriköy Kurye, Taksim Kurye, Elmadağ Kurye, Mecidiyeköy Kurye. 

Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com
Getir Motorlu Kurye-Motorlu Kurye-Tam Vaktinde Kurye, https://getirkurye.com