«

»

Ara 08

TEKİRDAĞ KURYE

TEKİRDAĞ KURYE HİZMETLERİ

Getir Kurye bir ilke daha imza attı. İlklerin moto kuryesi Getir Kurye Tekirdağ Kurye ile Tekirdağ Bölgesindeki müşterilerimizi nağdur etmemek için Burada son derece hızlı olarak hizmete başlamış bulunmaktadır. Hizmetimiz sadece İstanbul Tekirdağ ve Tekirdağ İstanbul bölgeleri arası geçerli olmaktadır. Servisimiz iki türlüdür. Normal Kurye ve işlerinizde Fiyatımız 280 tl olmakla beraber Acil Kurye ihtiyaçlarınızda fiyatımız ise 480 tldir. Yaklaşık iki saat içinde teslim ediyoruz.

Tekirdağ Şehrimiz

Tekirdağ İli İstanbul’a yaklaşık olarak 150 km civarındadır. Buda takriben zaman olarak iki buçuk saat tutmaktadır. Tabikide trafik olmaz ise. Tekirdağ Türkiyenin kalabalık nüfüslü yerlerinden biridir. Yaklaşık nüfüsü bir milyon civarındadır. Komşuları arasında  Çanakkale, Marmara Denizi, Kırıklareli, Karadeniz ve Edirne!dir. Türkiyenin büyük illerinden arasında yer almaktadır. Türkiye’de yirmi üçüncü şehirdir. En büyük ilçesi, Kapaklı ve Ergene’dir. Toplam olarak ise onbir tane ilçesi mevcuttur.

Tekirdağ İli Fiyat Listemiz

Getir Kurye olarak İstanbul Avrupa ayaksından Tekirdağ iline 280 tl fiyata gitmekteyiz.Expres Kurye fiyatımız iki katı ücretlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>