«

»

Eki 06

ZEYTİNBURNU KURYE

ZEYTİNBURNU MOTO KURYE

İstanbul Getir Moto Kurye çalışmamız ile tüm Zeytinburnu İlçesi, çevresi ve mahallelerinde Zeytinburnu Kurye hizmetimiz başlamıştır. 

İstanbul’da çok eski ve özel ilçe olarak Zeytinburnu İlçemiz Avrupa yakasında Bakırköy, Topkapı arasında bulunmaktadır. Burası önceden dağınık olsada son yollarda gelişmiştir. Güzel ve merkezi hale dönüşmüş bir İlçemizdir.

Getir Motorlu Kurye Zeytinburnu Kurye Hizmeti

Zeytinburnu İlçesi diğer ilçelere nazaran İstanbul’un en büyük ve geniş açıdan büyük ilçelerinden bitanesidir. Bu bölge Topkapı Cevizlibağ Zeytinburnu üçgeni içinde yeralmaktadır. Hemen Cevizlibağ sağından E-5 üzerinde Zeytinburnu, Ambarlar, Demirciler sitesi, sapağı vardır.

Tekstil başta olmakla beraber Zeytinburnu genellikle dericiler ve tekstilcilerle ünlenmiş ve bu dükkanlarla doludur. Medya piyasasındaki Fox Tv Zeytinburnu’ndadır. Zeytinburnunda genellikle orta direk denilen orta ve alt kesim yaşamaktadır. Akp li belediye başkanı yönetmektedir.

Getir Zeytinburnu Motorlu Kurye ve Dağıtım Hizmetleri

Getir Zeytinburnu Kurye, Motorlu Kurye olarak şu semtlerimiz ve ilçelerimize hizmet vermektedir. Bakırköy Kurye, İstanbul Caddesi, Ataköy Kurye, Ataköy 7-8 kısım, Yeşil Kundura, Topkapı Kurye, Matbacılar sitesi, Bayrampaşa Kurye, Çevik Kuvvet, Fındıkzade Kurye, Çapa tüm bu bölgelerde Moto Kurye olarak Zeytinburnu’nda hizmet vermektedir.

 Getir Zeytinburnu Kurye Bize Ulaşın

Cep : 0532 251 43 00

Email :   getirkurye34@gmail.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>